O nás

loga-vily-02

Náš plán, naše vize

Chceme, aby byly snoubenci vždy spokojeni a svatbu si užili plnými doušky. Tato skutečnost nás vede k tomu, že každé svatbě dáváme to nejlepší z nás – naši originalitu s Vašimi sny.

Naší vizí je být společností s osobním a přátelským přístupem. Neustále se rozvíjíme, plníme výzvy a posouváme naše hranice - vše s láskou, pokorou a úctou k našim zákazníkům. Věříme, že si Vaši přízeň získáme tím, že navždy zůstaneme Svatebními vílami, nikoliv agenturou s neznámými tvářemi.
Našimi silnými hodnotami, kterých se držíme jak v soukromém, tak pracovním životě jsou: přátelství, upřímnost, originalita, ruční práce a souznění rozumu s citem ❤️
Naším cílem je pomoci vytvořit příjemnou atmosféru a stát se součástí Vaší svatby natolik, že přirozeně splyneme se svatebčany – budeme se odlišovat pouze vílími věnečky.
Díky nevšednímu puntičkářství a snaze mít vše dokonalé, jsme bohužel limitovány v počtu svateb.

Zuzana Zoubková

Patřím mezi ženy, které si své sny vždy chtějí splnit. Jako malá holka jsem si vysnila práci v cukrárně, módě i na svatbách a šla si za svými sny, které jsem si postupně plnila. Jakmile si určím svůj cíl, jdu si za ním. Mou velkou předností je organizace a to nejen času. Stojím nohama na zemi, dotahuji věci do konce a hlídám vše, aby bylo tak, jak má být. I když jsem víla s rozumem, cit mi neschází.

Šárka Dostálová

Celý můj život je plný barev, tvoření a lásky. Už jako malá holka jsem posouvala své znalosti a vědomosti, které se týkaly nejrůznějších uměleckých technik. Avšak o tom, že budu jednoho dne chystat celé svatby, se mi ani nesnilo. Jako Svatební víla jsem ta s „citem“. Jsem umělec, který často lítá s hlavou v oblacích a snaží splnit i to, co se zdá nesplnitelné. Vše s láskou a pokorou.